İş Sağlığı ve Güvenliği Öğrencilerine YDS’den İş Ayakkabısı » Karatekin Gazetesi haber kutsal yorum hürdür…

İş Sağlığı ve Güvenliği Öğrencilerine YDS’den İş Ayakkabısı

kampanya (7)Özellikle askeri alanda ürettiği ürünlerle dünya çapında ihracat yapan yerli üretim firma YDS tarafından, Çankırı Karatekin Üniversitesi (ÇAKÜ) Yapraklı Meslek Yüksekokulu İş Sağlığı ve Güvenliği Bölümü öğrencilerine, eğitimlerinde kullanılmak üzere iş ayakkabısı hediye edildi.
İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyonelleri Derneği (İSAG) Başkanı ve ÇAKÜ Öğretim Görevlisi Levent Kavlak, öğrencilerin mesleğe olan aidiyet hissinin oluşmasında kişisel koruyucu donanımların çok etkili olduğunu belirterek bu bağlamda öğrencilerin ihtiyacı olan iş ayakkabılarının temini için YDS firmasına talepte bulunduklarını, firma yetkililerinin ise bu taleplerine oldukça olumlu yanıt verdiklerini ifade etti. Öğrencilerin saha deneyimlerinin artırılması amacıyla organize ettikleri teknik gezilerde Kişisel koruyucu donanımların kullanımının çok önemli olduğunun altını çizen Kavlak, öğrencilere bugüne kadar baret, gözlük, maske gibi çeşitli kişisel koruyucu donanımlar da hediye ettiklerini söyledi.
Öğrencilere yapılan bu tür yatırımların motivasyon anlamında çok olumlu etki oluşturduğuna da dikkat çeken Kavlak, geleceğin iş güvenliğini uzmanlarının sahada başarılı olabilmeleri adına destek veren ve elinden gelen gayreti gösteren başta Rektör Prof. Dr. Hasan Ayrancı olmak üzere tüm üniversite yönetimine ve özellikle de YDS firma yetkililerine öğrencileri adına çok teşekkür ettiğini ifade etti.

post_views_counu Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.