“Seçim sonuçlarına göre Çankırı’da kaybeden olmamıştır” » Karatekin Gazetesi haber kutsal yorum hürdür…

“Seçim sonuçlarına göre Çankırı’da kaybeden olmamıştır”

mhp (81)31 Mart 2019 tarihinde gerçekleştirilen yerel seçimler sonrasında Çankırı Belediye Başkanlığı’nı kazanan İsmail Hakkı Esen, ” Çankırı’ya hizmet için çıktığımız seçim maratonu 31 Mart 2019 akşam itibari ile sona ermiştir. Bizim için de siyaset 31 Mart 2019 akşam itibari ile bitmiştir” dedi.
Gerçekleştirilen seçim sonrasında bir açıklama yapan Esen, “Evladı Fatihan Emir Karatekin’in Torunları Aziz Hemşerilerim;
Çankırı’ya hizmet için çıktığımız seçim maratonu 31 Mart 2019 akşam itibari ile sona ermiştir. Bizim için de siyaset 31 Mart 2019 akşam itibari ile bitmiştir.
Artık Çankırı’nın özlemle beklediği hizmet zamanı gelmiştir.
Seçim sonuçlarına göre Çankırı’da kaybeden olmamıştır. Çankırı kazanmıştır. Çankırı’ya hizmet için sabırsızlanan bilgi, birikimi üst düzeyde tecrübeli ama genç, tertemiz bir kadro ile görevi devralıyoruz.
Öncelikle şahsıma güven duyarak, Anadolu’nun bu kadim şehri için Şehr-ül emin adaylığını tevdi ederek bana bu büyük onuru yaşatan “Çankırı ülkücü hareketin omurgasıdır” diyen, Türk dünyasının bilge lideri Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli’ye ve kendisinin şahsında tüm genel merkez yöneticilerimize teşekkürü bir borç bilirim.
Şahsıma bu uzun seçim kampanyası boyunca destek veren, adım adım birlikte zafere yürüdüğümüz il ve ilçe teşkilatlarımıza, zamanını ve gönlünü “Çankırı’nın Geleceği” için harcayan tüm Milliyetçi Hareket Partili dava arkadaşlarıma ve yine aynı çizgide bulunan tüm kardeşlerime şükranlarımızı arz ederim.
Ayrıca; kampanya boyunca ve seçim günü mesai mefhumu gözetmeksizin çalışan güvenlik güçlerimiz, yine hemşerilerimize ulaşma konusunda sesimiz, gözümüz, kulağımız olan Çankırı’mın değerli ulusal ve yerel basın kuruluşlarına ve en önemlisi bize doğup büyüdüğümüz ve hayatımızı kazandığımız vefa borcumuz olan her seçimde verdiği şampiyonluk oyun karşılığını alamamış bu güzel kente şehr-ül emin olarak hizmet etmemiz için mührü bize teslim eden, oy veren vermeyen tüm hemşerilerime şükranlarımı iletiyorum.
Unutmayın Ortak Akıl ve Ortak Karar ile Birlikte Yönetecek, Birlikte Kazanacağız” dedi.

post_views_counu Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.