19 Eylül 2017

Belediye Gençlik Sporun Güreşçilerinden 6 Madalya Daha

spor (2)Çankırı Belediyesi Gençlik Spor Kulübü, Ankara Kızılcahamam Belediyesi’nin Kültür ve Sanat Festivali kapsamında düzenlediği Yağlı Güreş Müsabakaları’nda 6 madalya elde ederek bu haftayı da başarı ile tamamladı.

Belediye Başkanı İrfan Dinç’in gurur tablosu genç güreşçilerinden Vural Aslan, Emre Can Demirel, Fatih Özgen, Fatih Kaya, Hüseyin Gümüş ve Yakup Gökmen kıyasıya rekabet ettiği müsabakalarda performansları ile göz doldurdu. Seyircilerin heyecanla izlediği güreş müsabakalarından Belediye Gençlik Spor yine eli dolu döndü. Son katıldıkları Yağlı Güreş Organizasyonu’nda da 6 madalyanın sahibi olan Başkan Dinç’in güreşçileri, isimlerini başka bir meydanda bir kez daha anons ettirmeyi başardı.

Belediye Gençlik Spor Güreşçileri katıldıkları her müsabakadan başarı ile çıkıyor. Güreş takımından Vural Aslan Küçük Orta Küçük Boy’da birinci, Fatih Özgen Minik 2 Boy’da birinci, Emre Can Demirel Tozkoparan Boy’da ikinci, Fatih Kaya Minik 1 Boy’da ikinci, Hüseyin Gümüş Teşvik 2 Boy’da üçüncü, Yakup Gökmen Minik 2 Boy’da üçüncü oldu. Takım güreşçileri, kazandıkları 6 madalya ile Çankırılı taraftarların gözdesi oldu.

Müsabaka sonucunu öğrenen Belediye Başkanı İrfan Dinç, “ Çiçek çiçeğe benzer gülün duruşu başkadır, yiğit yiğide benzer ama pehlivanın duruşu başkadır. Pehlivanlarımı alnından öpüyor, başta antrenörümüz Seyfettin Karadeniz olmak üzere emeği geçen herkesi kutluyorum.” diyerek güreşçilerini tebrik etti.

post_views_counu Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.