Kulüpler kupalarını aldı » Karatekin Gazetesi haber kutsal yorum hürdür…
06 Ağustos 2013

Kulüpler kupalarını aldı

2012-2013 Futsal sezonu amatör küme kupa töreni gerçekleştirildi.

Çankırı Büyük Otel’de gerçekleştirilen 2012-2013 Futsal sezonu amatör küme kupa törenine Vali Vahdettin Özcan, Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali İbrahim Savaş, Vali Yardımcısı Ahmet Atılgan ve Amatör Spor Kulüpleri temsilcileri ile hakemler katıldı.

Kupa töreninin açılış konuşmasını yapan Çankırı Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çardak,  futsal liginde önemli bir başarı sağladıklarını aktararak, gerçekleştirdikleri organizasyona destek sağlayan kamu kurum ve kuruluş yetkililerine teşekkür etti.

Çardak ayrıca, 81 il içinde Bal Ligi’ne katılamayan tek il olduklarını aktararak, “Maddi imkansızlıklar yüzünden bu senede Bal Ligine katılamıyoruz. Bu bizim için çok üzücü” dedi.

4 senedir Bal Ligi’ne maddi imkansızlıklar yüzünden Çankırı’nın katılamamasının gençleri çok olumsuz etkilediğini  dile getiren kulüp sözcüleri, “Bir başarı sağlıyorsun ama ilerisi yok. Yaşanan bu durum çocukları çok etkiliyor. Destek olmayınca çocuklarda da şevk olmuyor. Bizler şu anda çocukları zadece avutuyoruz.  81 il içinde turnuvaya katılmayan tek iliz. ” dediler.

 

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » »
post_views_counu Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.